?

Log in

No account? Create an account
Userpic

cibinji's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
cibinji
Location:
Website:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Šurpu jānāk, šurpu jānāk
Es nevaru tur klabēt -
Tur klabēja proxy errors,
Sviesta cibu tukšodams.
(c) isis_lv un rigoleta

Kopienas mērķis ir palīdzēt atrast Sviesta Cibas esošos vai bijušos lietotājus, kā arī apmainīties ar informāciju, kas ir svarīga visiem L-Žurnālā rakstošajiem cibiņiem. Kopiena nepretendē uz ekskluzīvām tiesībām šajā sfērā; tāpat nepretendē būt absolūti pilnīga šādas informācijas krātuve.

Jaunumi, kam šī kopiena ir īstā vieta:
1. Paziņojums, ka cibiņš ir atvēris emuāru L-Žurnālā, izmantojot savu Cibas vai citu niku; protams, vēlams to norādīt.
2. Jautājums, kā L-Žurnālā sameklēt kādu cibiņu vai ar Sviesta Cibu saistītu L-Žurnāla lietotāju.
3. Jaunumi un pārdomas, kas attiecas uz Sviesta Cibas un/vai L-Žurnāla iespējām, darbību, pieejamību.
4. Jautājums par kādas jaunas kopienas nepieciešamību (var un vajag izmantot arī kopienas).

Šis saraksts var nebūt pilnīgs; arī ieraksti par sarakstā neminētām tēmām var attiekties uz kopienas tematiku.

Kopienas vēlamā valoda ir latviešu, izmantojot latviešu alfabētu. Vēlams atturēties no rupju, necenzētu izteikumu lietošanas.

Kopienā aizliegts:
1. Ievietot jebkādus pretlikumīgus ierakstus, piemēram, bet ne tikai: aicinājumus uz vardarbību, aicinājumus gāzt Latvijas vai citas valsts varu, u.c.
2. Ievietot jebkādus komerciāla rakstura paziņojumus, politiskus un reliģiskus aicinājumus.
3. Rasu, etnisko un citu naidu kurinošus ierakstus; noziedzīgas ideoloģijas (nacismu, fašismu, komunismu) popularizējošus ierakstus.
4. Ievietot jebkādus pornogrāfiskus materiālus vai atsauksmes uz tādiem.
5. Rupji aizvainot citus kopienas lietotājus, cibiņus vai citus cilvēkus; izplatīt aizskarošu un/vai melīgu informāciju par kopienas lietotājiem, cibiņiem vai citiem cilvēkiem.
6. Ievietot vairākus ar kopienas tematiku nesaistītus vai kopienas noteikumus citādi pārkāpjošus ierakstus pēc kārtas un/vai īsā laika posmā, ievietot vienu un to pašu paziņojumu atkārtoti un/vai īsā laika posmā (flooding).

Gadījumā, ja lietotājs pārkāpj kopienas noteikumus, uzturētāji (admini) par to brīdina viņu. Noteikumus pārkāpjošie ieraksti var tikt dzēsti. Atkārtota pārkāpuma gadījumā lietotājam var tikt liegta pieeja kopienai (uzlikts bans).
Gadījumā, ja lietotājs pārkāpj kādu no augstāk uzskaitītajiem aizliegumiem, pieeja var tikt liegta bez brīdinājuma.

Lai mazinātu subjektīvu un voluntāru lēmumu pieņemšanu, kopienas admini apņemtas pie iespējas apspriest strīdīgos gadījumus ar kopienas lietotājiem. Šī paša iemesla dēļ kopienas admini apņemtas nepieļaut situāciju, kad kopienai ir tikai viens aktīvs administrators.

Kopiena radās laikā, kad Sviesta Cibai bija tehniskas problēmas, kas radīja ilgstošu šī servisa nepieejamību, ar mērķi palīdzēt uz L-Žurnālu pārgājušajiem SC lietotājiem (cibiņiem) atrast vienam otru. Šo sākotnējo mērķi kopiena izpildīja, un tagadējie tās mērķi ir sākotnējā uzdevuma tālāka attīstība. Kopienas mērķauditorija ir bijušie un esošie cibiņi un citi, kurus interesē Sviesta Ciba un tās lietotāji L-Žurnālā.

Categories

общество

Social capital

  • less than 10

Statistics